O NÁS

Spoločnosť Majesty s.r.o vznikla s cieľom poskytnúť klientom profesionálne a seriózne služby v odvetví sprostredkovania predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností na území celého Slovenska aj v zahraničí.

Spoluprácou s renomovanými právnickými kanceláriami zaručujeme minimalizáciu rizika a vysokú profesionalitu. Spoločnosť Majesty s.r.o Vám pomôže pri výbere pre Vás najvhodnejšieho hypotekárneho úveru a následne s jeho vybavením v spolupráci s bankovými subjektmi poskytujúcimi hypotekárne úvery.

Naši profesionálne vyškolení makléri podávajú klientom presné, objektívne, pravdivé a nezavádzajúce informácie o ponúkaných nehnuteľnostiach a zabezpečujú bezproblémový priebeh obchodných transakcií.

Našou hlavnou prioritou je ušetriť Vám čas a neistotu, ktorá je často spájaná s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností.

Prečo využiť práve naše služby?

 

Predávate nehnuteľnosť alebo hľadáte nové

Takmer každý sa aspoň raz v živote stretá so skutočnosťou, kedy je potrebné vyriešiť problém s kúpou či predajom, prípadne nájmom či prenájmom bytu, domu alebo inej nehnuteľnosti. Prečo sa nespoľahnúť na vlastný úsudok?

Ide o Vaše peniaze!

Ak predávate či kupujete nehnuteľnosť, takmer vždy ide o nemalé finančné čiastky, o ktorých máte jednať s neznámymi ľuďmi, či inými právnymi subjektmi. Keď sa jedná o prenájom, zverujete svoj majetok niekomu, koho ste doposiaľ možno nikdy nevideli. Preto využijete právne služby. Naša renomovaná spoločnosť s dobrou pozíciou na trhu, s ústretovými odborníkmi Vám poskytne najkomplexnejšie služby.

Ide o Váš čas!

Renomovaná advokátska kancelária v spolupráci s našou realitnou spoločnosťou Vám zaistí pre Vás nie len najvýhodnejšie finančné podmienky, záruky pri podpise zmluvy i pri predávaní finančných prostriedkov a nehnuteľnosti, termíny u notárov či zápisy do katastra nehnuteľností. Čas sú peniaze: okrem časovej úspory ušetríte i tým, že právne služby sú zahrnuté do odmeny našej realitnej kancelárie.

Ide o Vašu spokojnosť!

Úspechy spoločnosti Majesty s.r.o, nespočívajú iba v právnom servise, ktorý je len zlomkom toho, čo firma ponúka. Všetci zamestnanci prispievajú svojimi skúsenosťami, znalosťami a dôvtipom k tomu, aby bol každý obchod úspešne zrealizovaný. Našou snahou je dosiahnuť súlad medzi Vašimi predstavami a realitou: zázraky zatiaľ nevieme... Naši zákazníci sú spokojní a na realitnom trhu sme vnímaní ako profesionálna realitná kancelária, ktorá dôveru svojich klientov nikdy nesklamala.

 

Odošlite nám vyplnený formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Nevyplnujte nasledovné položky:


Služby

 • Predaj a prenájom nehnuteľnosti
 • Kúpa nehnuteľnosti
 • Právne poradenstvo a právny servis
 • Uzatváranie hypotekárnych úverov
 • Projektantské služby

Kontakt

 • Majesty s.r.o.
  Dlhé hony 4588/1
  (obchodné centrum max)
  05801 Poprad .
 •  
 • 0910 94 54 94
 • info@majesty.sk